- Kategorie
-
LENOVO G710 (17.3"/i7-4702MQ/Intel 4600/8GB/1TB/Czarny)
Notebook z ekranem o przekątnej 17.3-cala, rozdzielczością 1600 x 900 px. Posiada procesor Intel Core i7-4702MQ (2.2 GHz, 3.2 GHz Turbo, 6 MB Cache), 8GB pamięci RAM DDR3 oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce 820M. Wbudowany dysk o pojemności 1 TB. Nie zabrakło również karty sieciowej bezprzewodowej 802.11b/g/n, napędu optycznego DVD+/-RW DL, a także łączności bluetooth.
Wpisz swój e-mail |
Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność | 0 szt. |
Kod kreskowy | |
EAN | 0888965309273 |
Zostaw telefon |
Wydajny procesor
Sercem laptopa jest bardzo wydajny, wielozadaniowy, czterordzeniowy procesor Intel Core i7-4702MQ, taktowany zegarem 2.2 GHz, wyposażony w 6MB pamięci podręcznej. Układ o takiej mocy obliczeniowej doskonale nadaje się do obsługi bardzo wymagających, wielozadaniowych procesów i z powodzeniem sprawdzi się w warunkach biurowych jak i domowych.
Szybka pamięć
Komputer wyposażony jest w 8 GB szybkiej i wydajnej pamięci DDR3 SDRAM. Takie parametry dają szeroki zakres konfiguracji oraz pozwalają na osiągnięcie bardzo wysokiej wydajności pracy.
Wydajny dedykowany układ graficzny
Za wyświetlanie obrazu odpowiedzialny jest wydajny, dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce 820M i 2 GB zainstalowanej pamięci wideo. Pozwala on na komfortową multimedialną rozrywkę taką jak granie w gry komputerowe czy oglądanie filmów Full HD. Dzięki obecności wyjścia HDMI pozwala również na przesyłanie obrazu w formacie FULL HD na zewnętrzne urządzenia, takie jak projektory multimedialne, monitory komputerowe czy telewizory LCD.
Pojemny dysk twardy
Za przechowywanie danych odpowiada pojemny dysk twardy 1TB. Taka pojemność pozwala na zapisanie, przechowywanie i korzystanie z dużej ilości dokumentów, zdjęć, muzyki, filmów i gier.
Wyświetlacz
Ekran notebooka posiada matrycę, która potrafi wyświetlić obraz w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. Parametry te zapewniają naturalne odwzorowanie barw, bardzo dobrą widoczność szczegółów oraz znakomity obraz zarówno przy mocnym jak i słabym oświetleniu. Przekątna ekranu 17.3 cala pozwala na osiągnięcie wysokiego komfortu użytkowania komputera zarówno w domu jak i w pracy. Nad ekranem zamontowana jest kamera internetowa, która doskonale sprawdzi się np. podczas rozmów video przez Skype.
Multimedialne złącza
Notebook umożliwia łatwą i bezproblemową łączność z peryferiami i innymi urządzeniami dzięki wygodnie rozmieszczonym złączom i gniazdom. Do dyspozycji są m.in. wyjście HDMI, wyjście D-Sub (VGA) i 3 porty USB (2x 2.0 i 1x 3.0).
Bezprzewodowa komunikacja
Za bezprzewodową komunikację z siecią odpowiada wbudowana karta WiFi 802.11 obsługująca szybką technologię N. Umożliwia ona wydajne i szybkie połączenie z internetem wszędzie, gdzie dostępna jest sieć Wifi. Dodatkowo notebook posiada wbudowany moduł Bluetooth, pozwalający na komunikację z peryferiami bez potrzeby używania uciążliwego okablowania.
Bluetooth
Otwarty standard bezprzewodowej transmisji danych. Jego podstawą jest tanie łącze radiowe o małym zasięgu, umożliwiające natychmiastowe nawiązywanie chronionej łączności w środowiskach łączności stacjonarnej i ruchomej. System Bluetooth wykorzystuje sygnał zegarowy emitowany przez urządzenie nadrzędne w pikosieci. Urządzenie Bluetooth jest wyposażone w sprzęt i oprogramowanie, które zapewniają łączność z innym urządzeniem Bluetooth.
Wi-Fi
Grupa standardów umożliwiających bezprzewodowe korzystanie z sieci i Internetu. Zastosowaniem Wi-Fi jest tworzenie sieci lokalnych (LAN) opartych na komunikacji radiowej, czyli WLAN.
HDMI
High Definition Multimedia Interface (HDMI) jest technologią zdolną do przesłania nieskompresowanej wiązki sygnału oraz dźwięku w formacie 7.1. Sygnał jest przesyłany w formie cyfrowej, więc różnego typu zakłócenia nie wpływają na jakość sygnału. Obsługuje sygnały video o standardowej, zwiększonej oraz dużej rozdzielczości, jak również standardowe i wielokanałowe sygnały audio. Zalety interfejsu HDMI to nieskompresowany cyfrowy sygnał video, przepustowość do 5 gigabajtów, pojedyncze złącze (zamiast kilku gniazd) oraz komunikacja pomiędzy źródłem obrazu, a telewizorem cyfrowym.
USB 3.0
Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z szybkością 5 Gbit/s (640 MB/s). Rzeczywista przepustowość łącza danych wynosi 4 Gbit/s, co przy zastosowaniu kodowania 8b/10b pozwala uzyskać transfer rzędu 400 MB/s. Standard oprócz standardowych przewodów (dla kompatybilności w dół z USB 2.0 i 1.1) do szybkich transferów wykorzystuje dwie dodatkowe, ekranowane pary przewodów w full-dupleksie.
USB 2.0
Rozwinięcie standardu USB. Zapewnia teoretyczną przepustowość wynoszącą 480 Mbit/s (60 MB/s). Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy od konstrukcji urządzenia. Urządzenia podłączane w ten sposób mogą być automatycznie wykrywane i rozpoznawane przez system, dzięki czemu instalacja sterowników i konfiguracja odbywa się automatycznie. Urządzenia w standardzie USB 2.0 są w pełni kompatybilne ze starszymi urządzeniami.